Naši partneři
Originální tipy na moderní kuchyň

 

firma Dymas s.r.o. – stěhování bytů BrnoPředstavujeme vám firmu Dymas, která máš již dlouhodobou tradici v poskytování služeb spojených se stěhováním kanceláří a bytů ve městě Brno.

Celý článek >>

 

Levné stěhování v Praze a okolíMáme před sebou stěhování a bojíme se zmatku, chaosu a stresových situací? Není proč. Stěhování s sebou přináší nejen nový domov, prozkoumání okolí a nové přátele, ale ze zdánlivě nepopulární situace se může vyklubat dobrá a promyšlená akce.

Celý článek >>

 

Renovovaná dřevěná podlaha v kuchyniNejen domy a byty ukrývají poklady v podobě dřevěné podlahy. Jde o jednu z nejlepších podlah, a proto by byla určitě škoda ji při rekonstrukci hned měnit za novou. Stačí si povolat odbornou firmu a dřevěnou podlahu nechat zrenovovat. A je úplně jedno, jestli se jedná o dřevěná prkna nebo o dřevěné parkety. Ale tyto podlahy nemusejí zdobit jen domy. Je dnes mnoho jiných místností a budov, kde se tyto staré dřevěné podlahy nacházejí a i přes jejich stáří se s tím dá určitě něco dělat.

Celý článek >>

křišťálI v dobách dávno minulých znamenal křišťál luxus, křišťálové lustry se vyjímaly na zámcích a z křišťálových broušených číší pili ti nejvyšší šlechtici. I dnes je pravý křišťál považován za luxusní zboží, které je známkou dobrého vkusu.  

Celý článek >>

svítidla Bocci

Jak by se dala charakterizovat světelná produkce značky Bocci? Stačilo by k tomu slovní spojení „moderní design“, nic víc. Široké portfolio produktů umožňuje dokonalé osvětlení všech typů interiérů. Pojďme si trochu představit tohoto mladého a progresivního výrobce svítidel!

Celý článek >>
předchozí 2 strana z 6 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně